Мастофемин капс.240мг №30

Мастофемин капс.240мг №30


Мастопатія - одне з найпоширеніших неінфекційних захворювань у жінок. З таким видом доброякісної патології стикається кожна третя жінка. Особлива увага лікарів до доброякісних дисплазій молочної залози викликана тим, що на їх фоні можуть розвиватися більш серйозні захворювання.


Фахівцями підприємства «Київмедпрепарат», що входить до складу Корпорації «Артеріум», був розроблений продукт на основі рослинних екстрактів - МАСТОФЕМІН, який вміщує індол-3 карбинол, екстракт плодів прутняку (Вітекс священного), а також масло перцевої м'яти.

Екстракт плодів прутняку зарекомендував себе, як профілактичний засіб при розвитку мастопатії, який сприяє зниженню підвищеного рівня пролактину і нормалізації другої фази менструального циклу. Протягом останніх десятиліть активно вивчається індол-3 карбинол і його дія на жіночий організм. Це біологічно активна речовина, яка, окрім антиоксидантних властивостей, сприяє зменшенню патологічних проліферативних процесів у молочній залозі, нормалізації метаболізму естрогенів. Олія м'яти перцевої має м'які спазмолітичні властивості, сприяє детоксикації організму, покращує перистальтику кишківника, допомагає пригнічувати процеси бродіння в травному каналі. Ці властивості м’яти доповнюють ключові властивості препарату.

Завдяки своїм властивостям Мастофемін сприяє нормалізації функціонування молочної залози у жінок. Препарат випускається у формі капсул і не містить хімічних барвників.
МАСТОФЕМІН - це дієтична добавка і не є лікарським засобом

Быстрый заказ Мастофемин капс.240мг №30

Оставьте ваши данные, мы Вам перезвоним!

Ваше имя:
Номер телефона:
   

Товар добавлен в корзину